Yasaklı Sitelere Giriş VPN

Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı Sitelere Giriş VPN

Merhaba, sitemiz üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir sistem olarak yayın hayatına sokmuş olduğumuz projemizin tek amacı özgür bir internet ortamı sağlaya bilmektir. Siz değerli internet kullanıcıları için ProxySite1 Olarak hizmet veriyoruz. Ülkemizde bilindiği gibi ne zaman hangi internet sitesine erişim yasağı geleceği hiç bilinmiyor.

Son zamanlarda BTK’ya verilen yetkiler ile artık bir internet sitesini Türkiye üzerinde erişime kapamak artık daha kolay. Bu sitelere girmek için binlerce program mevcut tabi. Ama bunları siz bilgisayarınıza yüklediğiniz de bunlarla birlikte neler yüklediğinizi siz bilmiyorsunuz. Tarayıcı virüslerinden tutun keyloger lara kadar bir çok ekstra zararlı yazılım sizin haberiniz olmadan bilgisayarınıza yükleniyor.

yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere Giriş VPN üzerinden yani www.proxysite1.com üzerinde böyle bir sıkıntı ile karşılaşmıyorsunuz. Tamamen güvenli ve sadece bizim sunucularımız üzerinde çalışan bir yazılım ile siz istediğiniz sitelere gire biliyorsunuz. Her hangi bir bilginiz kayıt altına alınmıyor. Girdiğiniz siteye gönderilen IP sizin değil Proxy IP oluyor ve gayette hızlı bir proxy sunuyor. Youtube videolarını da kolayca izleye bilirsiniz. Video demişken diğer video severler için ise bir çok sitenin video alt yapısını destekliyoruz.
Ülkemizde engellen WikiPedia Ya tam erişim veriyoruz. İstediğiniz bilgiye siz istediğiniz zamanda ulaşın diye elimizden geleni yapıyoruz. Sitemizi siz ne kadar ziyaret ederseniz biz okadar gelişiriz. Bu şekilde tüm herkes özgür bir internete kavuşmuş olur.

VPN ile yasaklı sitelere giriş

Proxy Sitesinin özelliklerini saymakla bitmez kullanmasını bilene. Bizim tek amacımız sizlere özgür bir kapı açmak biz sizin internet ile eviniz arasın da bir internet kapısıyız ve bu kapıyı açmakta bir o kadar kolay. Türkiye’nin gelişmiş ilk ve tek proxy sitesi olmaktan da gurur duyuyoruz.

Yasaklı Sitelere Giriş VPN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir