Ktunnel Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yasaklı Sitelere Giriş

Ktunnel Nedir?

“Ktunnel” (Yasaklı Sitelere Giriş) ülkemizde daha önceden hizmet vermiş bir sistemin adıdır. Ktunnel hafızamızda yasaklanmış sitelere girmek için kullandığımız bir web sitesinin adıdır.

Ktunnel, bir web sitesinin mevcut internet hattında kullanılan DNS server yardımı ile engellenen veya yasaklanan siteye girmek için kullanılan tünel yani vekil bir site olarak hızlı bir şekilde girmenizi sağlayan yazılım yada uygulama olarak tanımlaya bilirsiniz.

Ktunnel ile tıpkı bir VPN programı gibi giremediğiniz sitelere web tarayıcı üzerinden, yani web proxy olarak erişim sağlaya bilirsiniz. VPN gibi her hangi bir kurulum gerektirmez. www.proxysite1.com üzerinden direk site adresini yazarak erişim sağlaya bilirsiniz.

ktunnel proxy site nasıl kullanılır

Ktunnel Nasıl Kullanılır?

Ktunnel sitemizi kullanmak oldukça basittir. Sade ve anlaşılır arayüzü ile ilk görüşte ne yapacağınızı zaten anlayacaksınız. Sizin yapmanız gereken proxy sitesine ilk giriş yaptıktan sonra gideceğiniz adresi yukarıda belirtmiş olduğumuz adres kısmına yazarak “Git!” butonuna tıklayınız.

Bütün bu işlemlerden sonra biz gerisini sizin için hallediyoruz. Her hangi bir korkunuz olmadan rahatlıkla istediğiniz adreste dolaşa bilirsiniz.

Sizlere farklı farklı ülkelerden giriş imkanı sağlıyoruz. Resimde gördüğünüz gibi hangi ülkeden girecekseniz seçmeniz gerekiyor. Şuan sistemde Avrupa ülkeleri var. Daha sonra sizler için Dünyanın gelişmiş ülkelerinden sunucular eklenecektir.

ProxySite1 Türkiye’nin en fazla trafik alan ve en çok kullanılan yasaklı sitelere giriş sitesidir.

Ktunnel Gizlilik

Ktunnel, kullanımında sizin kullanıcı bilgileriniz hiç bir şekilde sistemimizde yoktur. Siz vekil sunucu üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. Girdiğiniz siteye özel size ve IP adresinize özel bir URL oluşturulur. Bu URL (Bağlantı adresi) farklı bir bilgisayar üzerinde tekrardan kullanılamaz. Ktunnel erişiminde bilgileriniz saklı kalır.

 

Ktunnel Nedir? Nasıl Kullanılır?
Etiketlendi:

2 thoughts on “Ktunnel Nedir? Nasıl Kullanılır?

 • 20 Nisan 2018, 21:42
  Permalink

  Çok kaliteli bir proxy sitesi. Sürekli bu siteyi kullanıyorum herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 • 8 Temmuz 2018, 03:23
  Permalink

  bu proxy bir harika her gün kullanıyorum özellikle işte.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir